جستجو جستجوی پیشرفته

پشت صحنه هاي يک استعفاي فله اي:
شارلاتانيزم رسانه اي حزب نداي ايرانيان
ترس از حذف در کنگره استاني باعث استعفاي برخي ها شده است

 پشت صحنه هاي يک استعفاي فله اي:
 شارلاتانيزم رسانه اي حزب نداي ايرانيان 
 ترس از حذف در کنگره استاني باعث استعفاي برخي ها شده است

حالا تيم کياموسوي به تکاپو افتاده و با شارلاتانيزم رسانه اي سعي دارد تا با فرافکني و فرار رو به جلو ، احتمال حذف خود را در انتخابات کنگره سالانه سياسي جلوه دهد ؛ او نيک مي داند که تهران ديگر او را نمي خواهد.
66 نفر از اعضاي حزب نداي ايرانيان گلستان طي بيانيه اي استعفاي خود را از اين حزب اعلام کردند البته يک منبع موثق به خبرنگار گلستان ما گفت که خيلي از اين افراد بيانيه را اصلا نديده اند و امضا نکرده اند و صرفا با يک تماس تلفني و شايد هم سر خود اين بيانيه توسط يکي دو نفر امضا شده است .
همچنين علت صدور اين بيانيه در اين مقطع فعلي اينطور توضيح داده شده است :حزب نداي ايرانيان تهران و مشخصا صادق خرازي مسئول اصلي اين حزب از عملکرد سيد قاسم کياموسوي رئيس شعبه استاني حزب راضي نيست و عملکرد کياموسوي و تيمش در اين مدت نتوانسته خواسته هاي حزب در تهران را برآوره کند .
عدم شخصيت حزبي ، هزينه هاي رسانه اي بي مورد و انتقادهاي شديد عليه استاندار گلستان باعث شده تا حزب نداي تهران برخي گزارشات مخالفين تيم کياموسوي را جدي بگيرد و دست به تغييراتي در اين زمينه بزند.
گويا تهران به اين نتيجه رسيده که زاويه گرفتن اعضاي اين حزب با استاندار و مجموعه مسئولان استان باعث شده تا در انتصابات استاني سهمي نداشته باشند .
در همين رابطه تهران تصميم گرفت تا اولين کنگره استاني حزب نداي ايرانيان را برگزار کند لذا با تصويب هيات اجرايي حزب، اعضاي شوراي شعبه نداي ايرانيان در استان گلستان به مدت 6 ماه انتخاب و احکام آنان صادر شد.
اين شورا موظف هست ظرف 6 ماه شرايط برگزاري اولين کنگره استاني حزب را فراهم آورد.
بر اساس مصوبه هيات اجرايي افراد زير به عنوان شوراي جديد اين شعبه معرفي شدند:
ابولقاسم کياموسوي - قربان برزگر - غلامرضا محرابي - عين اله تاجيک - عبدالمعارف شجاعي - هادي اشراقي - بهرام حيدري - محمدرضا موسايي - حسين تربتي نژاد - يوسف کر - رقيه بيگم ميرکاظمي - کوروش احمديان - علي دامغاني
آنچه که مشخص است با توجه به نارضايتي تيم تهران از کياموسوي و اطرافيانش مخصوصا "کانال تلگرامي گرگان فردا" که تيغ انتقادات عليه استاندار سابق و فعلي، معاونين استاندار از جمله طهماسبي و ربيعي و برخي از مديران کل استان را از رو بسته، تصميم به تغيير اعضاي اصلي اين حزب جدي است .
شايد زود باشد تا کياموسوي و اطرافيانش بفهمند بابت تندروي هاي کانال گرگان فردا چه هزينه هاي سختي را بايد بپردازند، آنها بايد به اين نکته دقت مي کردند که همان زمان که هر پستي در اين کانال چون خنجري به نامردي تنه مسئولي را نشانه مي رفت، يک نسخه گزارش هم از تندروي هاي نداي ايرانيان روي ميز صادق خرازي بود.
حالا تيم کياموسوي به تکاپو افتاده و با شارلاتانيزم رسانه اي سعي دارد تا با فرافکني و فرار رو به جلو ، احتمال حذف خود را در انتخابات کنگره سالانه سياسي جلوه دهد ؛ او نيک مي داند که تهران ديگر او را نمي خواهد لذا سعي دارد با فرافکني و همراه کردن تعدادي از افراد که هيچکدام تاکنون امضاء رسمي خود را پاي بيانيه ننهاده اند، تهران را مجاب کند که دارد اشتباه مي کند./گلستان ما