جستجو جستجوی پیشرفته


تيم کشتي راه و شهرسازي گلستان، حريف مازندراني را شکست داد


 تيم کشتي راه و شهرسازي گلستان، حريف مازندراني را شکست داد 

در هفته نخست از دور رفت رقابت هاي ليگ دسته اول کشتي باشگاه هاي کشور در گروه ب تيم راه و شهرسازي گلستان حريف خود شهداي پازوار مازندران را شکست داد.
در اين ديدار که در سالن امام خميني (ره) مجموعه ورزشي آزادي گرگان در 10 وزن با حضور هومن طهماسبي، سيدفرشيد سيدهاشمي، ساسان سالاري و محمد رحيم پور به عنوان داوران اين ديدار با نظارت مهدي توکلي و بابک امجدي به عنوان سرپرست فني برگزار شد، دو تيم در پايان به تساوي 5 بر 5 رضايت دادند.
در اين ديدار، تيم کشتي راه و شهرسازي گلستان به علت کسب امتياز 20 در برابر 14 امتياز تيمي حريف خود، به پيروزي رسيد.
در رقابت هاي ليگ دسته اول کشتي باشگاه هاي کشور هشت تيم حضور دارند که در دو گروه چهار تيمي به صورت رفت و برگشت با هم به رقابت مي پردازند که تيم هاي اول و دوم هر گروه به مرحله نيمه نهايي راه خواهند يافت و تيم هاي اول تا سوم به ليگ برتر صعود خواهند کرد.
در گروه ب اين رقابت ها تيم هاي راه و شهرسازي گلستان، شهداي پازوار مازندران، شهرداري مشهد و شهر بي نقطه ساري حضور دارند.
در گروه الف نيز تيم هاي هيات کشتي بندرگز استان گلستان، هيات کشتي بابل و پتروشيمي بهشهر از مازندران و هيات کشتي آذربايجان شرقي با هم رقابت مي کنند.
در رقابت هاي هفته نخست گروه الف که پنجشنبه گذشته برگزار شد، تيم هيات کشتي بندرگز به آذربايجان شرقي سفر کرده بود تا در برابر تيم هيات کشتي اين استان قرار بگيرد، اما تيم بندرگز به علت اعتراض به تغيير آيين نامه فدراسيون حاضر به رقابت با ميزبان خود نشد.
گلستان پيشتر در رقابت هاي ليگ برتر حضور داشت، اما به علت برخي مشکلات چند سالي از اين مسابقات دور بود.