جستجو جستجوی پیشرفته
تاریخ 1392/04/04 -    
رئيس سازمان بسيج مستضعفين در گرگان:  انتخابات 24 خرداد ماه باطل السحر ترديدها شد مديرعامل سازمان مديريت پسماند:  کودهاي غني شده گرانوله جايگزين کودهاي شيميايي مي شود معاون سياسي امنيتي استاندار گلستان:  برگزاري همايش بزرگ پياده‌روي 14 تير در گرگان
دومين برج بلند شهري ايران به بهره‌برداري رسيد
همزمان با سالروز ولادت منجي عالم بشريت حضرت مهدي (عج) ، دومين برج بلند شهري ايران درميدان بسيج گرگان به بهره‎برداري رسيد.
عمليات ساخت اين برج از سال 1385 در ميدان بسيج شهرستان گرگان مرکز استان گلستان آغاز و در سال 1391 با حضور وزير کشور و مسئولان استاني و کشوري افتتاح شد و شامگاه دوشنبه سوم تير ماه 1392 پس از گذشت حدود يک سال از افتتاح اين برج، همزمان با ولادت منجي عالم بشريت حضرت مهدي(عج) همراه با نور افشاني و جشن به مناسبت اين شب فرخنده به بهره‎برداري رسيد.
تحريم دليل اصلي فاصله زماني افتتاح تا بهره‎برداري
مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري گرگان گفت: با توجه به اينکه برخي از وسايل مورد نياز براي بهره‎برداري اين مجموعه و بخصوص وسايل آشپزخانه آن بايد از خارج از کشور وارد مي‎شد و با توجه به تحريم‎هاي موجود عمليات اين مجموعه تا به امروز به طول انجاميد. علي‎اکبر حسين‎خاني افزود: با توجه به عزيز بودن اين شب بزرگ و آماده بودن مجموعه براي بهره‎برداري تصميم گرفته شد تا اين اتفاق در اين شب به همراه مراسم نورافشاني و جشن فرخنده ميلاد امام زمان(عج) انجام شود.
ميدان بسيج گرگان با ميدان آزادي ...
» ادامه
«اوزوم، عنب، انگور!»
مختصات و خاستگاه گفتماني منتخب ملت
«اوزوم، عَنَب، انگورِ» تمثيل مشهوري است که امام روح ا...(ره) پرچمدار وحدت مسلمانان در جهان اسلام، به فراخور موضوعات سخنان خويش ودر تبيين سطحي و پوچ بودن بعض اختلافات چه در سطح داخلي و خارجي و چه در حوزه هاي مختلف علمي و عملي ،اعتقادي، اجتماعي و سياسي ...
» ادامه
كوتاه از سياست
نگران نزديک شدن افراطيون به روحاني نباشيد
تلنگر
اواز شاخه هاي همين درخت تنومند است (قسمت 110)
اخبار
بر پائي ايستگاه صلواتي به مناسبت نيمه شعبان در شر كت گاز استان گلستان

اين نسخه 806 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک