جستجو جستجوی پیشرفته
دریافت Pdf
تاریخ 1393/12/24 -    
اولين زيرگذر گرگان بنام اولين شهيد مدافع حرم؛
نامگذاري زيرگذر ميدان معلم گرگان بنام شهيد مدافع حرم سيد احسان حاجي حتم لو
عبدالجواد عموزاد خليلي: اعضاي شوراي شهر گرگان در يکصد و شصت و هشتمين جلسه علني شوراي شهر گرگان با اکثريت قاطع آرا تصويب کردند اولين زيرگذر گرگان بنام اولين شهيد مدافع حرم گرگاني باشد.
يکصد و شصت و هشتمين جلسه شوراي شهر گرگان اگر چه مانند جلسات گذشته با هياهو و سر و صدا دنبال شد اما يک نتيجه مثبت داشت و آن تصويب طرح دو فوريتي مهندس جرجاني بود که به صحن علني ارائه و با اکثريت آرا به تصويب همه اعضا رسيد .
بر طبق اين طرح نام اولين زيرگذر گرگان بنام شهيد مدافع حرم سيد احسان حاجي حتم لو شد، شهيد بزرگواري که بهمن ماه امسال در شهر حلب سوريه در مبارزه با تکفيري هاي داعش به درجه شهادت نائل آمد.
ابراهيم جرجاني عضو شوراي شهر گرگان در مورد اين نامگذاري گفت: براي تجليل از مقام شامخ مدافع حرم و همه شهدايي که در راه خدا و دفاع از اسلام مبارزه مي کنند طرح دو فوريتي به صحن شوراي شهر گرگان آمد که با راي قاطع اعضاي شورا به تصويب رسيد.
رئيس کميسيون خدمات شهري شوراي شهر گرگان اظهار کرد: بالاتر و مقدس تر از واژه شهيد چه چيز را سراغ داريم که بخواهيم از کنار آن براحتي بگذريم در حالي که امنيت و آرامش امروز ...
» ادامه
سردار ميرفيضي:
با هنجار شکنان در چهارشنبه آخر سال برخورد قاطع مي شود
هادي علمدار: سيد محمود ميرفيضي فرمانده انتظامي استان گلستان با اشاره به انحرافات به وجود آمده در مراسم چهارشنبه آخر سال، اظهار کرد: مراسم چهارشنبه آخر سال در گذشته يک مراسم براي استقبال از بهار و سال جديد بود ولي در دهه هاي اخير تغييراتي در برگزاري اين ...
» ادامه
حقي:
فرهنگ شادي درست بايد از طريق خانواده به فرزندان آموزش داده شود
حجت الاسلام و المسلمين سيد مصطفي حقي دادستان مرکز استان گلستان نيز با بيان اينکه حوادث چهارشنبه آخر سال در اکثر موارد جبران ناپذير است، افزود: براي تامين امنيت مردم، شهروندان و حفظ اين حريم با کسي تعارف نداريم و افرادي که در چهارشنبه آخر سال بازداشت ...
» ادامه
سيد علي طاهري:
يونسي جز هزينه و چالش براي نظام نيست
«چنين فردي که نمي تواند جلوي حرف زدن خودش را بگيرد و مصالح کشور را در نظر نمي گيرد، جز هزينه و چالش براي نظام، چيز ديگري ندارد، من نمي دانم چرا آقاي روحاني، اصرار دارد، با اين اشکالاتي که آقاي يونسي دارد، ايشان را در جايگاه مشاور نگه دارد.»
اين اولين ...

» ادامه
فرمانده سپاه نينوا استان گلستان
بايد ازظرفيت بسيج براي رفع مشکلات جامعه استفاده شود
هادي علمدار: فرمانده سپاه نينوا استان گلستان گفت: کارگروه هاي مجمع بسيج؛ معضلات، آسيب ها و فرصت هاي استان را از زواياي مختلف بررسي مي کنند و براي حل اين معضلات راهکارهاي عملياتي ارائه مي دهند تا در اختيار مسئولين قرار گيرد.
سرتيپ دوم پاسدار رحمت ا... ...

» ادامه
نمي چرخند! ولي اگر با هم بچرخند چه مي شود!!؟
مهندس: دکتر جان چرا اين چرخ ها هيچ کدامش نمي چرخند؟
دکتر: کدام چرخ ها؟
مهندس: چرخ هاي ماشينت! بابا اين چرخ ها را مي گم ديگه!
دکتر: به من هيچ ارتباطي نداره! ظاهرا از قبل هم نمي چرخيدن با هم!!! و فکر کنم کلا بايد عوض بشوند!
مهندس: پس منتظر چي هستيد؟ ...

» ادامه
سال حرف و تبليغات و سال هاي پيشروي آن!
در آغازين سالهاي فعاليت دولت نهم آنچه به دولت پرکار و پرتلاش بعنوان ايراد وارد مي شد عبارت بود از اينکه چرا اين کارها و تلاش هاي عملي را همراه با حرف و تبليغات نمي کند و دستگاه ها در بيان آن کوتاهي مي کنند. اما امروز برعکس تمام آن دوران و درآغازين سالهاي ...
» ادامه
مقاله
حقيقت يادگاري بودن براي امام(ره)

اين نسخه 568 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک