جستجو جستجوی پیشرفته
تاریخ 1396/03/09 - حلول ماه پر خير وبرکت رمضان بر روزه داران هم استاني مبارک باد    
سفره روزه‌داران 61درصد آب رفت:
گران‌ترين رمضان تاريخ رقم خورد!
بانک مرکزي از گراني بي‌سابقه اقلام خوراکي در آستانه ماه رمضان سال 1396 خبر داد به طوري که سفره رمضان امسال را مي‌توان گران‌ترين رمضان تاريخ قلمداد کرد.مسئولان دولت يازدهم بارها گفته‌اند که اقتصاد کشور را با تورم 40 درصدي از دولت دهم تحويل گرفته و اکنون آن را به تورم تک‌رقمي تبديل کرده‌اند تا سفره غذايي مردم بهبود يابد.اين در حالي است که آمارهاي رسمي بانک مرکزي از کوچک شدن سفره مردم در دولت يازدهم خبر مي‌دهد.
بر اساس گزارش بانک مرکزي از قيمت مواد خوراکي، تهيه سفره ماه رمضان امسال (در دوره تورم تک‌رقمي دولت يازدهم) نسبت به آخرين ماه رمضان در دولت دهم (دوره‌ تورم 40 درصدي!) 61 درصد گران‌تر بار مي‌آيد.طالبي با 255 درصد، رکورددار گراني در دولت روحاني است و پس از آن خربزه با 203 درصد، کره پاستوريزه با 142 درصد، بادمجان با 115 درصد و پياز و کدوسبز با 99 درصد قرار دارند.
اگر فرض کنيم که مردم براي تامين يک سفره کاملا ساده و کم‌خرج براي تمام 30 شب افطار ماه رمضان نيازمند خريد 10 کيلو برنج، 10 کيلو ماست، 5 بسته پنير، يک کيلو کره، دو شانه تخم مرغ، 10 کيلو برنج، يک کيلو از هر کدام انواع حبوبات، ...
» ادامه
رحيم‌پور ازغدي:
بجاي اجراي دستورات حقوق بشر ، حقوق کارگران معدن را پرداخت کنيد
عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي گفت: حقوق کارگران معدن را پرداخت نکرده‌اند اما دستورات حقوق بشري سازمان ملل را اجرا مي‌کنند
حسن رحيم‌پور ازغدي در نشست "مرامنامه ارباب-رعيتي و سبک زندگي" گفت: طبق روش و سيره حکومت اميرمومنان، حکومت ديني بايد به مردم در قبال ...

» ادامه
رئيس جبهه مردمي نيروهاي انقلاب اسلامي در گلستان:
دولت نه مرگ بر آمريکا مي‎گويد و نه براي مردم کار مي‎کند
رئيس جبهه مردمي نيروهاي انقلاب اسلامي در گلستان با اشاره به فرامين مقام معظم رهبري مبني بر اينکه مهم تر از مرگ بر آمريکا، کارعملي براي مردم کردن است، گفت: دولت فعلي نه مرگ بر آمريکا مي‎گويد و نه براي مردم کار مي‎کند.
حجت‎الاسلام سيدعلي طاهري در جمع ...

» ادامه
خانواده معدنچيان:
وعده هاي دولت به معدنچيان آزادشهر ضمانت اجرايي داشته باشد
خانواده معدنچيان جانباخته در حادثه آزادشهر، ابراز اميدواري کردند تمام آمدن و رفتن هاي مسئولان و قول هاي داده شده به خانواده هاي معدنچيان زمستان يورت ضمانت اجرايي داشته باشد.
فاطمه جاهدي به نمايندگي از خانواده معدنچيان جانباخته در مراسم يادبود هشت جان ...

» ادامه
نظام تربيتي کشورنيازمند بازبيني ست؛
درگيري‌هاي فيزيکي رو به افزايش، در گلستان
رئيس سازمان نظام روانشناسي و مشاوره گلستان معتقد است به دليل افزايش نزاع و درگيري، نظام تربيتي و آموزشي کشور نيازمند بازبيني است.افزايش روزافزون آمار خشونت و درگيري‌هاي زباني که ممکن است بعضاً منتهي به درگيري‌هاي فيزيکي شود طي سالهاي اخير در گلستان روبه ...
» ادامه
نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران:
ارزش هاي انقلاب اسلامي به نسل سوم درست معرفي نشد
نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران گفت: متاسفانه نسل سوم ما با انقلاب بيگانه هستند و ما نتوانستيم آنطور که شايسته است انقلاب را به جوانان خود معرفي کنيم.
حجت الاسلام علي سعيدي در همايش معنوي مذهبي مبلغين که با موضوع تبيين جايگاه قرآن در کاهش آسيب هاي ...

» ادامه
صداي پاي "سيد ميثم حسيني" در شوراي شهر گرگان
همه سيگنال هاي موجود نشان دهنده اينست که سيد ميثم حسيني نفر اول علي البدل شوراي شهر گرگان بزودي به جمع 9 نفره شورا ملحق مي شود .
حواشي انتخابات پنجمين دوره شوراي شهر گرگان همچنان پررنگ است و هر دم از اين باغ بري مي رسد .گفته مي شود حسين صادقلو شهردار ...

» ادامه
رئيس خانه مطبوعات استان گلستان:
به احتمال زياد گرزين رئيس ، مرتضوي شهردار و صادقلو مشاور وي مي شود
سيدجواد گفت : احتمالا در دوره پنجم شوراي گرگان گرزين اصولگرا رئيس ، مرتضوي شهردار و حسين صادقلو مشاور ارشد و کارگردان اصلي پروژه ها خواهد بود .
سيد جواد حسيني در گفتگو با اين پايگاه خبري گلستان ما گفت : انتخابات 29 ارديبهشت ماه نشان داد که مردم با جان ...

» ادامه
مديرکل نهضت سوادآموزي گلستان:
10هزار و 732نفر در نهضت سوادآموزي باسواد شدند
مديرکل نهضت سوادآموزي استان گلستان گفت: حجم ابلاغي سال گذشته استان گلستان 10 هزار و 500 نفر بود که توانستيم در سه دوره سواد، تحکيم و انتقال 10 هزار و 732 نفر را در استان گلستان جذب کرده و آموزش دهيم.
فجوري در جلسه شوراي پشتيباني نهضت سوادآموزي شهرستون ...

» ادامه
اطلاعيه دامپزشکي گلستان در خصوص بيماري تب کريمه کنگو
با توجه به شروع فصل گرما و آغاز فعاليت کنه‌ها و احتمال شيوع تب خون ريزي دهنده کريمه کنگو، دامپزشکي استان گلستان اطلاعيه در اين خصوص صادر و اقدامات بهداشتي لازم براي پيشگيري از بروز اين بيماري را اعلام کرد.
در اين اطلاعيه آمده است: دامداران، کارگران ...

» ادامه
مدير پايگاه ميراث جهاني گنبدقابوس مطرح کردك
برج قابوس در بين 15 اثر جهاني کشور
مدير پايگاه ميراث جهاني گنبدقابوس با اشاره به اجراي طرح پلان مديريتي بلندترين برج آجري جهان گفت: برج قابوس در بين 15 اثر جهاني کشور قرار دارد اما هنوز نتوانستيم جايگاه آن را به خوبي بشناسانيم.
جاويد ايمانيان در مراسم آييني سنتي روز جهاني موزه و هفته ...

» ادامه
مديرصندوق کارآفريني گلستان:
طرح روستاي بدون بيکار در استان گلستان اجرا مي‌شود
مدير صندوق کارآفريني اميد گلستان با اشاره به اينکه هدف از حما‌يت‌هاي مالي صندوق، ايجاد مشاغل خُرد،خانگي و کارگاه‌هاي کوچک است، گفت: در اين راستا طرح روستاي بدون بيکار در استان اجرا مي‌شود.
حسن پهلوري در ديدار با نماينده مردم غرب استان در مجلس شوراي ...

» ادامه
مديرکل کتابخانه‌هاي گلستان مطرح کرد:
اختصاص 12 ميليارد ريال براي بازسازي و تجهيز کتابخانه‌هاي عمومي استان
مديرکل کتابخانه هاي عمومي استان گلستان با اشاره به اينکه 75 باب کتابخانه در استان وجود دارد گفت: 12 ميليارد ريال براي بازسازي و تجهيز کتابخانه‌هاي عمومي استان گلستان اختصاص يافت.
رضا قوانلو در مراسم شوراي اداري کتابخانه‌هاي استان در راميان اظهار داشت: ...

» ادامه
مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) گلستان:
کميته امداد گلستان با ايجاد 2700 شغل دستگاه برتر شناخته شد
پريسا سادات موسوي : مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان گلستان گفت: توانمندسازي و تأمين مسکن مددجويان تحت پوشش کميته امداد امام (ره) يکي از اهداف سازماني اين نهاد و در اولويت‌هاي برنامه‌هاي امسال قرار دارد.
امان‌اله حسين پور در نشست خبري با اصحاب ...

» ادامه
آيت ا.. علوي گرگاني:
حکام بحرين به سرنوشت ديکتاتور عراق و مصر دچار خواهند
حضرت آيت ا.. علوي گرگاني در پيامي ضمن محکوم نمودن هجوم ناجوانمردانه و هتاکانه سربازان آل خليفه به منزل آيت ا.. شيخ عيسي قاسم گفتند: روزي به سرنوشت ديکتاتورهاي عراق و مصر دچار خواهيد شد و مکر الهي دامن شما را فرا خواهد گرفت.
متن پيام حضرت آيت الله علوي ...

» ادامه
مديرکل تبليغات اسلامي گلستان:
ماه رمضان فرصتي براي خودسازي است
مديرکل تبليغات اسلامي گلستان گفت: با بيان اينکه ماه رمضان فرصتي براي خودسازي، جبران اشتباهات گذشته و حرکت به سوي آينده اي بهتر است.
حجت‌الاسلام نوراله ولي نژاد با تبريک فرارسيدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ماه رمضان فرصت مناسبي براي ترميم گذشته و صعود ...

» ادامه
افزايش اشتغال ناقص در گلستان:
مشارکت اقتصادي 38/2 جمعيت فعال در گلستان اعلام شد
معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه گلستان از افزايش اشتغال ناقص در استان خبر داد و گفت: مشارکت اقتصادي جمعيت فعال استان در سال گذشته 38/2 بوده است.
مهدي ملاغلامعلي اظهار کرد: زماني که افراد کمتر از 44 ساعت در هفته کار مي‎کنند و به دنبال کار ...

» ادامه
مهاجر مطرح کرد:
پيش بيني برداشت 42 هزار تن دانه روغني کلزا از مزارع استان گلستان
رييس سازمان جهاد کشاورزي گلستان گفت: امسال پيش بيني مي شود از سطح 25 هزار و 712 هکتاري کلزا در استان، بالغ بر 42 هزار تن از اين محصول برداشت شود.
مختار مهاجر در مراسم شکر گزاري کلزا که در مزرعه الزهرا شهرستان دلند برگزار شد، افزود: اين مقدار سطح زير ...

» ادامه
رفع مشکلات جامعه ايثارگري از دغدغه هاي مديران بنياد است
مدير کل بنياد شهيد و امورايثارگران استان گلستان گفت: رفع مشکلات جامعه ايثارگري از دغدغه هاي مديران بنياد است .
به گزارش ايثار واحد گلستان ، سه شنبه دوم خرداد ماه 96 علي اصغر فاضلي مدير کل بنياد شهيد و امورايثارگران استان گلستان ديدار چهره به چهره با ...

» ادامه
فرمانده سپاه نينواي گلستان
سوم خرداد مظهر مقاومت، ايثار و پيروزي است
فرمانده سپاه نينواي گلستان گفت: سوم خرداد و فتح خرمشهر نماد و مظهر مقاومت، ايثار، گذشت و پيروزي است.
سردار رحمت اله صادقي، فرمانده سپاه نينواي گلستان در مراسم صبحگاه مشترک نيروهاي مسلح گلستان ضمن تبريک سالروز آزادسازي خرمشهر قهرمان گفت: اگر در تاريخ ...

» ادامه
حسن روحاني واقعا هنرمند چيره دستي است!!
روحاني واقعاً يک هنرمند بزرگ است. زماني که در بدو ورود به قدرت در سال 1392 اعلام کرد:«هنر ارزشي و غير ارزشي نداريم» نمي‌دانستم که خود نيز به همين الگو پايبند است و اين هنر را از زماني که احساس کرد رأيش به سختي در حال رشد است به کار گرفت و موفق شد. او ...
» ادامه
پايگاه اطلاع‌رساني دفتر مقام معظم رهبري منتشر کرد؛
گزارشي از روند تصويب و ماهيت سند 2030، اين سند کجا را نشانه گرفته است؟
همان انگيزه‌هايي که به کشورهاي اسلامي فشار مي‌آورند تا موضوعات جهاد و شهادت را از کتاب‌هاي درسي حذف کنند در داخل نيز استمرار پيدا مي‌کنند و خود را به‌صورت خرده‌سياست‌هاي فرهنگي نشان مي‌دهند.
دوازده ارديبهشت سال گذشته، رهبر انقلاب در ديدار با معلمان ...

» ادامه
5 نکته رسانه امريکايي درباره روابط ايران و آمريکا در دولت روحاني
چرا دولت ترامپ مشتاق ادامه پيدا کردن دولت روحاني بود؟
رسانه آمريکايي پراجکت سينديکيت در مطلبي با اشاره به سوابق رابطه ايران و آمريکا به برنامه هسته اي ايران و توافق اين دو کشور پرداخته و تاکيد نموده که آمريکا براي جان نگرفتن دوباره جناح مقابل حسن روحاني و ادامه حکمراني جناح ميانه رو بايد از هرگونه وضع تحريم ...
» ادامه
انتقادات تند کانديداهاي معترض اصلاح‎طلب به روند انتخابات شوراي شهر گرگان
کانديداي ليست اميد خواستار ابطال انتخابات گرگان شد
تعدادي از کانديداهاي معترض اصلاح‎طلب به روند انتخابات 29 ارديبهشت گردهم آمدند و تخلفات ناشي از انتخابات را مطرح کردند؛ کانديداي ليست اميد خواستار ابطال انتخابات در مرکز استان گلستان بود.
طي روزهاي گذشته بيش از 89 نامزد پنجمين دوره شوراي شهر گرگان اعتراض ...

» ادامه
نااميدي اهالي رسانه از برخورد مناسب روحاني با منتقدان
طرح بيش از 60 شکايت عليه يک روزنامه آن هم در 10 روز منتهي به انتخابات را مي‌توان به عنوان يک رکورد براي دولتمردان دولت يازدهم ثبت کرد و مي‌توان آن را نشانه‌اي از شيوه برخورد حسن روحاني با منتقدان در دولت دوازدهم دانست.
بدون شک يکي از نقاط ضعف دولت يازدهم ...

» ادامه
شادي و نشاط را از مردم نگيريد:
باشعار هاي پوچ مشکلات کشور حل نخواهد شد
با روي کار آمدن دوباره دولت حسن روحاني موجي از نابساماني ها و مشکلات در کشور به وجود آمده و موجب اعتراض شديد مردم نسبت به بي تدبيري و بي تفاوتي دولت شده است بعد از يک انتخابات پر شور، مردم ايران بار ديگر قدرت حضور خود را به رخ جهانيان کشيدند، حضوري که ...
» ادامه
هديه ترامپ به روحاني
روحاني و دولت وي که ادعاي دوستي با دنيا و صلح طلبي را داشتند بايد اين روزها را خوب ببينند و در برابر هر خطري از جانب آمريکا و ائتلاف عربي، پاسخگوي مردم باشند.
روحاني در اولين روز رياست جمهوري اش تهديد آمريکا مبني بر حمله به ايران را هديه گرفت. ترامپ ...

» ادامه
هفته قهرماني کورس اسبدواني بهاره آق قلا برگزار شد
هفته قهرماني رقابت‌هاي کورس اسبدواني بهاره آق قلا در مجموعه سوارکاري اين شهرستان برگزار شد.
در هفته ششم و قهرماني اين رقابت‌ها 76 راس اسب از نژادهاي ترکمن و دوخون در هشت دور هزار، هزار و 200 و هزار و 700 متري با يکديگر به رقابت پرداختند که در پايان ...

» ادامه
ضرورت بيان انديشه هاي حضرت امام(ره) براي نسل جوان
ساده زيستي امام (ره)، هشداري به دولت مردان
رقيه بشارت نيا، ماه خرداد، ماه باعظمتي در تاريخ سياسي کشور محسوب مي شود که مهمترين روزهاي آن 14خرداد، سالروز رحلت بنيانگذار جمهوري اسلامي و 15خرداد، سالروز به شهادت رسيدن مردم انقلابي به دست رژيم سفاک پهلوي مي باشد مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خميني(ره) ...
» ادامه
اخبار
تغييرات کتابهاي درسي در راستاي تحقق سند2030
وظيفه ما فراهم نمودن زمينه رفاهي معيشتي در ماه مبارک رمضان است
نااميدي اصلاح طلبان از ليست «اميد»
حسين عابدي رييس شوراي نظام مهندسي کشاورزي گلستان شد
پدرشهيدان بائيان به جمع فرزندان شهيدش پيوست
جشنواره هلي (آلوچه – گوجه ) در نوکنده
منابع طبيعي گاليکش با کمترين نيرو فعاليت مي کند
بازارچه دائمي صنايع‌دستي در گنبدکاووس دائر مي‌شود
مبارزه با مواد مخدر نيازمند عزم جدي و تلاش آحاد جامعه است
تب کريمه کنگو در گلستان مشاهده نشده است
هيرکان ماده پلنگي رهاسازي شده هنوز زنده است
برخورد قاطع پليس فتا با منتشرکنندگان فراخوان تجمع غيرقانوني در فضاي مجازي
روند کند سوخت رساني به وسايل کشاورزي در گنبدکاووس
پيشرفت 90 درصدي اجراي شبکه توزيع
قاتل درختان به کاشت نهال محکوم شد
پيش بيني توليد بيش از 1500 تن ميگو در گلستان
آبياري کشت بهاره اراضي حوزه سد وشمگير
صابرچمني ذيحساب جديد دادگستري گلستان شد
ميدان و المان ورودي شرق گرگان مورد تصويب قرار گرفت
توزيع 2 هزار و 379 تن اقلام ‌ضروري مردم وصنوف‌ براي ماه مبارک رمضان
اداره کل اوقاف استان گلستان رتبه برتر کشور را کسب کرد
امام جمعه اهل سنت بندرترکمن معرفي شد
طرح"شهيد شناسي" ابتکاري نو براي مدارس
«سي شب ميهمان شهدا» در تپه نورالشهداي گرگان
رونمايي از کتاب "بند آزادي" آزاده رامياني توسط استاندار
ثبت حدود3هزار ازدواج در گلستان
کلاس‌ آموزش «استهلال مجازي» در کشور برگزار مي‌شود
جايگاه دو کانديداي شوراي شهر کلاله عوض شد
توزيع 303 تن اقلام اساسي ويژه ماه مبارک رمضان درگنبد
معرفي اعضاي جديد شوراي مشارکت شرکت گاز
حوادث
کشف بيش از 4 ميليارد ريال کالاي قاچاق در بندرگز
بيش از47 هزار قلم داروي قاچاق در گلستان کشف شد
کشف دو ميليارد ريال کالاي قاچاق در بندرگز
سقوط از آبشار لووه در شرق گلستان جان يک نفر را گرفت
6 کشته و مصدوم در برخورد دو دستگاه پرايد
ورزشي
"حميد بهرامي" نفر اول انتخابي تيم ملي کشتي "آليش" شد
عيسي سنگدويني رئيس هيئت واليبال گلستان شد
تيم آرخ گميشان قهرمان فوتبال ساحلي غرب گلستان شد
اميدوارم ناکامي فصل گذشته جبران شود
اردوي آماده سازي تيم واليبال کارگري استان براي اعزام به مسابقات المپيک جهاني کارگران
از برترينهاي و مدال آوران ورزش سال 95 در بندرگزتجليل شد

اين نسخه 299 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک