جستجو جستجوی پیشرفته
تاریخ 1396/09/21 -    
جانشين سابق فرمانده سپاه نينوا گلستان:
نمايندگان به تصويب قانون بپردازند نه جا به جايي مديران
جانشين سابق فرمانده سپاه نينوا گلستان با بيان اينکه وظيفه نماينده مجلس شوراي اسلامي تصويب قانون براي گره‎گشايي در امورات کشور است، تأکيد کرد: مردم نماينده مجلس را انتخاب نکردند که در جابه‎جايي مديران ادارات و سازمان‎ها ايفاي نقش کند.
حسين کريمي‎اول در مراسم بزرگداشت روز دانشجو که در تالار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي کردکوي برگزار شد، اظهار کرد: دانشجويان تاريخ را بخوانند و با شناخت، نگاه وسيع و عميق دشمن را بشناسند.
وي به نهضت ملي شدن صنعت نفت با محوريت آيت‎اله کاشاني و مصدق اشاره کرد و گفت: پس از شکل‎گيري نهضت ملي‎شدن صنعت نفت و به‎دست گرفتن حکومت بين آيت‎اله کاشاني به‎عنوان رهبر ديني و مصدق اختلاف ايجاد شد؛ مصدق تداوم حکومت را در ارتباط با آمريکا مي‎پنداشت حال آنکه آيت‎اله کاشاني براساس بينش الهي به صراحت با اين مسأله مخالف بودند.
جانشين سابق فرمانده سپاه نينوا گلستان ادامه داد: متأسفانه ملي‎گراها با تفکرات افرادي مانند تقي‎زاده‎ها به آمريکا اعتماد کردند اما تجربه نداشتند که آمريکا غيرقابل اعتماد است، در واقع آمريکا در هر گوشه‎اي از دنيا که حضور استعمارگرانه داشته است نخستين قربانيان ...
» ادامه
آشنايي بامشاهير، مفاخروچهره هاي ماندگاراستان گلستان
طيبه درخشان فر: براي تهيه اين ياداشت به سراغ يکي از دوستداران کتاب به پارک شهر گرگان رفتم و با گفتن اين جمله که: يوسفي هستم ودرخدمت شما، گفتگوي من آغاز شد. مي گفت 5 دهه از عمرش مي گذرد ولي ظاهرش او راجوانتر ازآن مي نمود. از اوخواستم ازمفاخرگلستان سخن ...
» ادامه
هيدروپوليتيک و صادرات آب!‏
آقا اين داستان آب هم براي خودش معضلي شده است. تا چند سال قبل اگر کسي راجع به بحران آب و کمبود آن صحبت ‏مي کرد خلق اله به مشاعرش شک مي کردند و طرف را دست مي انداختند و مسخره مي کردند. ولي الان بايد بپذيريم ‏که اوضاع آب از حالت کشمشي خارج شده و به سمت ...
» ادامه
در نامه دکتربيارجمندي به سرلشکر باقري مطرح شد:
شوراي هماهنگي اطلاعات در تراز انقلاب و نظام اسلامي نيست
جامعه اطلاعاتي کشور را ذيل ستاد کل نيروهاي مسلح تشکيل دهيد
قريب 3 دهه از تشکيل « شوراي هماهنگي اطلاعات » و يا « جامعه غير رسمي اطلاعاتي جمهوري اسلامي » مي گذرد و زمان آن رسيده است که ضمن يک ارزيابي و آسيب شناسي دقيق و با عنايت به درخواست رييس سابق مجمع تشخيص مصلحت نظام مبني بر " بازنگري سياست‌هاي کلي با توجه ...
» ادامه
استاندار گلستان:
گلستان فاصله زيادي با استانداردهاي زيرساخت سلامت دارد
استاندار گلستان در سومين جلسه کار گروه سلامت و امنيت غذايي استان گلستان، اظهار کرد: موضوع سلامت در قانون اساسي و با توجه به فرمايشات رهبر انقلاب و دولت تدبير و اميد، موضوع کليدي بوده و دولت هم در اين بخش با جديت عمل کرده است.
سيد مناف هاشمي افزود: نگاه ...

» ادامه
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاههاي گلستان:
دادن تريبون بيت المال به فتنه گران جفا به خون شهداست
مراسمات دانشگاهي بايد به صورت دو طرفه برگزار شود
مسئول نهاد رهبري در دانشگاهها با گراميداشت ياد شهدا با در اختيار قرار گرفتن تريبون بيت المال و نظام در اختيار فتنه گران انتقاد و تاکيد کرد بايد اين مراسمان به صورت کرسي و يا ميزگرد برگزار شود.
حجت الاسلام مازندراني در مراسم تجليل و تکريم از خانواده ...

» ادامه
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي علي‌آبادکتول:
شهداي مدافع حرم، شهيد فهميده‌هاي عصر معاصر هستند
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد علي‌آبادکتول گفت: شهداي مدافع حرم، شهيد فهميده‌هاي عصر معاصر هستند که به ما درس امام‌شناسي، ولايتمداري و موقعيت‌شناسي را آموخته‌اند و ما بايد با درس گرفتن از شهدا، از فرصت کوتاه زندگي در راستاي تعالي بهترين استفاده را ببريم.
اسفندياري ...

» ادامه
پرداخت تسهيلات اشتغال به مددجويان فارغ التحصيل کميته امدادگلستان
مديرکل کميته امداد امام خميني گلستان گفت: کميته امداد با هزار و 95 دانشجو در مقاطع کارداني، کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکترا در هشت ماهه نخست سال جاري، 740 ميليون تومان کمک‌هزينه تحصيلي به دانشجويان تحت حمايت اين نهاد پرداخت کرده است.
امان‌ا..حسين‌پور ...

» ادامه
حجه الاسلام ترابي:
تصميم ترامپ نشان از شکست مفتضحانه شان است
فاطمه روزخوش: حجت الاسلام ترابي امام جمعه شهرستان گنبدکاووس در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته با اشاره به ذلت و زبوني آمريکاي جنايتکار در رابطه با تصميم رئيس جمهور اين کشور مبني بر انتقال سفارتخانه آمريکا از تل آويو به قدس شريف گفت: اين تصميم نشان دهنده ...
» ادامه
مديرکل اديان و مذاهب سازمان تبليغات اسلامي کشور در گرگان:
برخي مسلمانان گرفتارجهالت شده اند
مديرکل اديان و مذاهب سازمان تبليغات اسلامي کشور با بيان اينکه رفتار توأم با رأفت اسلامي شيوه و سنت پيامبر اسلام است گفت: متاسفانه برخي مسلمانان گرفتار جهالت و انحراف شده اند.
حجت الاسلام احمد حاتميان در همايش وحدت که با حضور کارکنان پايور و وظيفه اهل ...

» ادامه
مديرعامل گازگلستان:
اجراي بيش از 8 هزار و 562 کيلومتر شبکه گاز در استان گلستان
مديرعامل گازگلستان از اجراي بيش از 8562 کيلومترشبکه گاز در استان تاکنون خبر داد.
صفرعلي جمال ليواني گفت:شرکت گازاستان گلستان تاکنون در مجموع توانست افزون بر 8562 کيلومتر شبکه گاز را درسطح استان اجرا نمايد.
وي افزود:از اين ميزان معادل 3260 کيلومتر شبکه ...

» ادامه
مسئول بسيج سازندگي سپاه گرگان:
بسيجيان گرگان در قالب گروه‎هاي جهادي به مناطق زلزله‎زده کرمانشاه اعزام شدند
مسئول بسيج سازندگي سپاه گرگان با بيان اينکه اعزام بسيجيان تا زمان رفع محروميت مناطق زلزله‎زده ادامه دارد، گفت: نخستين گروه جهادي به مناطق زلزله‎زده کرمانشاه از سوي سپاه ناحيه گرگان اعزام شده است.
سلمان گرزين درباره اعزام بسيجيان به مناطق زلزله‌زده اظهار ...

» ادامه
مديرعامل جمعيت هلال احمر گلستان خبر داد:
مراحل نهايي براي تحويل بالگرد امداد و نجات به گلستان
مديرعامل جمعيت هلال احمر استان گلستان گفت: در حال حاضر مراحل نهايي براي تحويل بالگرد امداد و نجات به استان در حال انجام است.
حسين احمدي در مراسم معارفه رئيس جديد اداره هلال احمر شهرستان بندرگز اظهار کرد: کشور ما بر روي کمربند زلزله قرار دارد، هر لحظه ...

» ادامه
فرماندار مينودشت:
مينودشت مقام نخست آمار بيکاري را در گلستان دارد
فرماندار مينودشت گفت: از نظر کاهش آمار بيکاري مينودشت در استان گلستان مقام نخست را دارد، رتبه بيکاري در مينودشت 10/7 درصد است.
‌ اسرافيل وزيري در مراسم گراميداشت ياد و خاطره شهداي 16 آذر و روز دانشجو که در تالار وليعصر (عج) دانشگاه آزاد اسلامي واحد ...

» ادامه
کشف ميلياردي کالاي قاچاق در گلستان
فرمانده انتظامي گلستان از کشف کالاي قاچاق به ارزش يک ميليارد و 970 ميليون ريال در اين استان خبر داد.
سردار علي اکبر جاويدان گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا، طرح مبارزه با قاچاق کالا را طي 2 روز در استان گلستان به اجرا گذاشتند.
وي ادامه داد: ...

» ادامه
يادداشت
گرگان شهر مشارکت پذيرمشارکت يک پروسه است نه يک پروژه
اخبار
بيشترين ساخت و سازهاي غيرمجاز در 4شهر گلستان
تبليغات اسلامي گلستان اقدام آمريکا در قدس را محکوم کرد
نمازخانه خيري مدرسه شهيد رقيه عطاآباد آق قلا افتتاح شد
شناسايي 8 هزار معلول در شهرستان گنبدکاووس
سيد علي طاهري سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي گلستان شد
«ايرج رمضاني» رئيس اداره رسانه فرهنگ و ارشاد گلستان شد
درآمدهاي مالياتي در استان گلستان افزايش يافت
اخبار ورزشي
هفته هفتم کورس اسبدواني پاييزه گنبد برگزار شد
تيم شهرداري گرگان براي نخستين بار طعم برد را چشيد
حوادث
کشف احشام بدون مجوز
کشف بيش از 2 هزار ليتر سوخت قاچاق

اين نسخه 192 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک