جستجو جستجوی پیشرفته
تاریخ 1396/10/12 -    
مقدم فر در نشست فعالان رسانه اي مطرح کرد ؛
رفتار آنهايي که در فتنه سکوت کردند قابل گذشت نيست
سرويس سياسي: شست صميمي مديران مسئول،خبرنگاران و فعالان رسانه اي گلستان با دکترحميد رضا مقدم فر، مشاور فرهنگي ورسانه اي فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، برگزار شد.
دکترحميد رضا مقدم فردر اين نشست ضمن اشاره با اشاره به سکوت برخي خواص در فتنه88 اظهار کرد: آنهايي که سکوت کردند با سکوت خود به فتنه گران ميدان دادند و ديگران با عمل خلاف خود.
مشاور رسانه اي فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به جنگ هوشمندانه دشمن تصريح کرد: ابتدا آمريکايي ها با جنگ نرم آغاز بکار کردند و کمي بعد جنگ هوشمندانه مطرح شد تا جايي که ادعا کردند ما بايد در اداراک مردم نفوذ کنيم و اداراک مردم را مديريت کنيم در آخر هم به اين هم اکتفا نشد و گفتند بايد معرفت سازي کرد و جنگ شناختي راه انداخت عده اي هم درداخل آنها را دانسته يا ندانسته همراهي مي کنند در اين جهل گرفتار مي شوند و به دام دشمن مي افتند.
وي درباره فرق ادراک و شناخت معرفت توضيح داد: دشمنان معتقدند تصوير سازي يک خبر کافي نيست بلکه بايد جزء باورمردم باشد. مثلا دزد بودن يک مسئول کافي نيست!! بايد در باور مردم نهادينه کنند که همه مسئولان کشور دزد هستند ...
» ادامه
اندونزيزه کردن اقتصاد ايران براي گذار به دموکراسي
روزنامه اصلاح طلب اعتماد به شماره 3900 مورخه16/6/96 در صفحه 8 خود در قالب گفتگويي مکتوب ! با ميثاق پارسا با تيتر »)مذاكره» نرم ترين راه گذار به دموكراسي ) پوشش داده بود که نه تنها داراي پيام هاي پيدا و پنهان قابل تاملي است بلکه کليد رمزگشايي از علل و ...
» ادامه
بر تو نويسند زبان بسته‌دار!‏
وحيد حاج سعيدي: راستش را بخواهيد ما يک رفيقي داريم که طول قامت ايشان با احتساب پاشنه کفش و موهاي ‏سرش سرجمع به يک متر و 50 سانت هم نمي رسد. وزن اين شازده هم با ظرف و استخوان با ‏دو کيلو ارفاق به زور به 50 کيلوگرم مي رسد اما اگر هر روز پاچه چند نفر را ...
» ادامه
همراه با حاج محمد شهرکي خير نيکوکار و عضو نمونه شوراي حل اختلاف گنبدکاووس؛
حسن اعتماد مردمي و دستگاه قضايي گره گشايي مشکلات را در بر دارد
فاطمه روزخوش: خدمت به خلق خدا در فرهنگ تعاليم قرآن و عترت ارزش و ثواب فراواني دارد. حتي در روايات دستگيري از ديگران و گره گشودن مشکلات مردم نسبت به برخي عبادات از ثواب والاتري برخوردار است.
آدمي براي صعود و پيشرفت معنوي در اصل براي پرواز به دو بال محتاج ...

» ادامه
پس از 8 سال سکوت امام جمعه گرگان مطرح کرد:
بصيرت و هوشياري مردم ايران فتنه‌هاي دشمنان را ناکام کرد
امام جمعه گرگان گفت: در 9 دي، مردم با همه وجود براي دفاع از نظام‌شان و حفظ ميراث شهدا و امام خميني (ره) بپاخاستند و با هوشياري و شناخت شرايط بر فتنه پيروز شدند و به جهانيان نشان دادند که با همه وجود دلبسته انقلاب خود هستند.
آيت اله سيد کاظم نورمفيدي ...

» ادامه
کريمي اول:
به جاي دعواي سياسي به مردم خدمت کنيد
کارشناس مسائل سياسي با بيان اينکه عده اي خودشان مي خواهند در کشور بلوا شود، گفت: در اعتراضات گرگان حتي يک نفر حرف شعار مردم را نزد، يک شعارشان اقتصادي نبود چرا بستر را براي صحنه گرداني ضد انقلاب فراهم مي کنيد؟.
"حسين کريمي اول " در همايش مهندسين استان ...

» ادامه
آيت ا... علوي‌گرگاني:
گراني ها و ماليات هاي بي مورد کم لطفي در حق مردم است
آيت ا...علوي‌گرگاني با اشاره به اين که روايات ما نزول بلاها را در گرو بي توجهي مديران يک جامعه مي داند، تأکيد کرد: که با اين شرايط بازار، گراني ها و ماليات هاي بي مورد حقيقتا کم لطفي است.
آيت ا...علوي‌گرگاني در ديدار با جمعي از مسؤولان حفاظت هواپيمايي ...

» ادامه
حجه الاسلام ترابي:
پيام اصلي حماسه 9 دي بصيرت افزايي ملت است
فاطمه روزخوش: در جلسه شوراي اداري گنبدکاووس که با حضور امام جمعه شهرستان، معاون استاندار و فرماندار ويژه گنبدکاووس و مديران دستگاههاي اجرايي حضور داشتند حجه الاسلام ترابي امام جمعه شهرستان ضمن گراميداشت 9 دي ماه با اشاره به کلام مقام معظم رهبري که جايگاه ...
» ادامه
بررسي شاخصها در مخابرات شهرستان هاي بندرترکمن و گميشان
شاخص هاي عملکردي در مخابرات شهرستانهاي بندرترکمن و گميشان بررسي شد.
مدير مخابرات منطقه گلستان گفت: در شرايط کنوني در راستاي کسب درآمد و کاهش لاوصولي بايد اقدامات جدي تري صورت گيرد.
مهندس غلامعلي شهمرادي با توجه به ميزان سهم بازار در اين دوشهرستان گفت: ...

» ادامه
مراسم بزرگداشت حماسه 9دي در دانشگاه منابع طبيعي گرگان برگزار شد
مراسم بزرگداشت حماسه نهم دي ماه با همکاري دفتر نهاد رهبري معاونت فرهنگي و اجتماعي و بسيج اساتيد دانشجويان و کارکنان دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان در در تالار شهيد شهرياري دانشگاه برگزار شد.
دکتر سليماندوست دکتراي علوم سياسي در اين مراسم ضمن ...

» ادامه
امام جمعه بندرترکمن:
9 دي اعلام آمادگي ياوران امام زمان بود
امام جمعه بندرترکمن در خطبه هاي نماز جمعه با اشاره به بيانات مقام رهبري در خصوص دولت سابق اظهارداشت: باصحبت هاي بي اساس اب به اسياب دشمن نريزيد کسي که خود را پيرو ولايت مي داند نبايد به نظام اسلامي تهمت بزند.
حجت الاسلام محمد صالح منصوري همچنين خطاب ...

» ادامه
اخبار
حسين محبوبي مديرکل راه و شهرسازي گلستان شد
از تنديس سردار شهيد محمد حسن غفاري رونمايي شد
دعوت به تجمعات غير قانوني در شبکه هاي اجتماعي جرم است
ولايت‌فقيه مهم‌ترين عامل ناکامي دشمن در فتنه‌ها است
اخبار ورزشي
برتري يس آل در مقابل دانشگاه آزاد
رقابتهاي کاراته قهرماني گلستان برگزار شد
حوادث
آتش سوزي در گرگان
2 ميليارد تومان جزاي نقدي قاچاقچي مشروبات الکلي
مسموميت با گاز

اين نسخه 246 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک