جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1396/11/10 -    

 شهردار گرگان:
 گردشگري، موضوع محوري شهرداري گرگان در چهار سال آينده است 

شهردار گرگان گفت: موضوع محوري شهرداري گرگان در چهار سال آينده اجراي طرح‌هاي گردشگري است.
عبدالرضا دادبود، در مراسم معارفه به عنوان شهردار گرگان، اظهار کرد: براي موفقيت در دوره جديد، اين مراسم تنها يک شروع جديد است و از تمام کساني که در گذشته در اين زمينه تلاش کرده‌اند، تشکر مي کنم.
وي ادامه داد: آغاز اجراي شوراي جديد از امروز است و ما نيازمند حمايت و تلاش آن ها صرف نظر از تمامي عقايد هستيم، مردم، نهادها و مديران هم بايد ما را در اين زمينه ما را ياري کنند.
دادبود گفت: گرگان متعلق به همه ما است و ايجاد امکانات براي شهروندان در اولويت قر ار دارد، اما همه اين ها منوط به هماهنگي بين مديران است و از همه نخبگان تقاضا داريم ياري‌گر ما باشند.
وي ادامه داد: توسعه مشارکت بايد در همه ابعاد آن اتفاق بيفتد، موضوع محوري ما در چهار سال آينده پرداختن به مقوله گردشگري است که به زيرساخت هاي مناسب نياز دارد.
لازم به ذکر است که عبدالرضا دادبود دانشجوي دکتري در رشته برنامه ريزي شهري است و کارشناس ارشد رشته شهرسازي دارد و از جمله سوابق وي مي توان به معاونت عمراني استاندار گلستان از سال 88 تا 92، قائم مقامي شوراي هماهنگي مديريت بحران گلستان از سال 90 تا 92، مديريت کل دفتر فني استانداري مازندران در سال هاي 85 تا 88 و رئيس کارگروه عمراني و تاسيسات شوراي پدافند غيرعامل استان گلستان از سال هاي 89 تا 92 اشاره کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان