جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1396/11/10 -    

 اولين دستور دادبود در شهرداري گرگان چه بود؟ 

شايد خيلي ها بدانند اولين دستور و برخورد جدي عبدالرضا دادبود در شهرداري گرگان در روز اول کاري اش چه بود؟
عبدالرضا دادبود شهردار جديد گرگان در تالار ولايت سازمان تبليغات اسلامي استان گلستان معارفه شد.
دادبود که به عنوان يک چهره ارزشي و متعهد شناخته مي شود در روز پنجشنبه اولين روز کاري اش در گلزار شهداي گرگان واقع در امامزاده عبدا...گرگان حاضر شد تا اولين روز کاري اش را با ياد شهدا مزين کند.
در اقدامي جالب دادبود به تپه نورالشهدا ناهارخوران گرگان رفت تا بر مزار هشت شهيد گمنام دوران دفاع مقدس فاتحه بخواند.
نکته جالب اينجاست که دادبود با ديدن يادمان زيباي تپه نورالشهداي گرگان متوجه شد که گرد و خاک زيادي روي گنبد نشسته لذا سريعا دستور داد تا نسبت به پاکيزگي و اراسته نمودن اين يادمان اقدام شود.تنها چند ساعت بعد از اين دستور بود که يک نيسان با داربست هايي در محوطه تپه نورالشهدا حاضر شد و دستور شهردار گرگان انجام پذيرفت.
اميدواريم از اين حرکات که در گذشته کمتر و حتي معکوس آن ديده شده بود، در دوران دادبود زياد تکرار شود و مردم ديندار و متدين دارالمومنين گرگان علاوه بر خدمات عمراني و زيست شهري دادبود از خدمات فرهنگي نيز برخوردار گردند.
توصيه به شهردار جديد گرگان نيز اينست که در جهت تبديل نمودن تپه نورالشهدا به يک مرکز توريستي زيارتي تلاش نمايد چرا که اين منطقه از پتاسنيل بالقوه اي براي جذب گردشگر برخوردار بوده و بسياري از خانواده هاي متدين گرگان نيز ايام تعطيلات و تفريح خود را در اين مکان مي گذرانند.
همچنين شبهاي احيا در ماه رمضان نيز اين مکان بسيار شلوغ مي شود و عاشقان پروردگار با دلي خالص در کنار شهداي گمنام حاجات خود را از خداوند متعال طلب مي کنند.
امکاناتي در گذشته به اين مکان داده شده و با همت برخي اعضاي شورا اين مکان بطور مطلوبي سنگفرش شده اما مي طلبد در ادامه نورپردازي، سرويس بهداشتي و محوطه سازي نيز بهتر شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان