جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1396/11/10 -    

 رئيس اداره عقيدتي سياسي نزاجا در گرگان:
 تاکيد براستفاده از خلاقيت براي ساماندهي برنامه فرهنگي و خروج از اقدامات سنتي 

در راستاي اجراي طرح هاي هفت گانه مصباح توسط رياست سازمان عقيدتي سياسي ارتش، رئيس اداره عقيدتي سياسي نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران حجت الاسلام و المسلمين صالحي نسب، از يگان هاي مختلف ارتش در منطقه گلستان بازديد به عمل آورد.
طرح هاي مصباح که اخيرا با هدف انجام برنامه هاي فرهنگي موثر، کيفي و منسجم بصورت علمي و در راستاي ارتقاء آگاهي، بصيرت و توانمند سازي روحيه رزمي _ معنوي کارکنان ارتش طراحي و ابلاغ شده است حقيقتا گامي موثر در جهت ايجاد يک تحول فرهنگي در ارتش مي باشد.
حجت الاسلام شبانعلي صالحي نسب ضمن بازديد از يگان هاي مختلف استان گلستان و ارزيابي ميزان پيشرفت طرح هاي فرهنگي مصباح در قرارگاه عملياتي لشکر 30 و تيپ 230 آخرين توصيه ها و يافته هاي تجربي انجام شده در اجراي اين طرح ها را تبيين و تشريح نمود.
وي تصريح کرد: ساماندهي برنامه هاي فرهنگي و خروج از اقدامات سنتي و ورود به انجام علمي، کيفي و موثر طرح هاي هدفمند فرهنگي نياز به آموزش مستمر، هم انديشي و تبادل مداوم تجربيات، و بهره گيري از خلاقيت ها و فکر هاي نو در يگان هاي مختلف است.
صالحي نسب با تاکيد بر استفاده از ظرفيت هاي تخصصي موجود در بدنه يگان ها و برگزاري دوره هاي آموزشي در زمينه طرح هاي نوين فرهنگي که از لوازم کار نوين فرهنگي است در اينده بايد بيشتر به اين بخش توجه شود.
وي نياز سنجي، نظر سنجي و اثر سنجي علمي و واقعي فعاليت ها را مورد تاکيد قرار داد و آنرا لازمه رفع معايب کار فرهنگي در راستاي جذاب، کم نقص و حساب شده دانست.
رئيس اداره عقيدتي سياسي نزاجا ضمن ابراز رضايت از فعاليتهاي انجام شده در عقيدتي سياسي هاي قرارگاه عملياتي لشکر 30 و تيپ 230 گرگان کارکنان را به تلاش مستمر توصيه نمود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان