جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1396/12/15 -    

 با حضور معاون اجرايي و امور انتخابات شوراي نگهبان:
 رئيس هيئت نظارت و بازرسي انتخابات استان گلستان معرفي شد 

حميدرضا بهمني‎نژاد در آيين معارفه خود که با حضور معاون اجرايي و امور انتخابات شوراي نگهبان برگزار شد، اظهار داشت: بايد با روحيه‎اشرافي‎گري در جامعه مقابله کرد، اگر به جاي توجه به طبقه ضعيف و دلسوز؛ دلسپرده طبقه مرفه جامعه شويم جامعه را به سوي ارتجاع مي‎کشانيم.
وي تصريح کرد: انقلاب اسلامي اهداف والايي در پيش‎رو دارد و به سوي اين اهداف خيز برداشته و براي رسيدن به اين اهداف بايد به مبارزه با اشرافي‎گري توجه کرد.
رئيس هيئت نظارت و بازرسي انتخابات استان ادامه داد: مقام معظم رهبري اشرافي‎طلبي و بي‎مبالاتي نسبت به بيت‎المال را حرکت ضدانقلابي تعبير کردند و اگر نياز است که انقلاب حفظ شود بايد اين رفتارهاي غلط را در جامعه اصلاح کنيم.
وي تاکيد کرد: يکي از مهمترين اولويت کشور توجه به مديريت فعال انقلابي و جهادي است که در اين راستا مقام معظم رهبري تاکيدات زيادي داشتند.
بهمني‎نژاد با بيان اينکه مديريت جهادي بايد در بخش‎هاي مختلف دنبال شود، يادآور شد: مديريت جهادي مديريت تندروي و افراطي‎گري نيست و مديريت جهادي به معني بي‎انضباطي تلقي نمي‎شود بلکه يک مدير جهادي مومن پرکار و کم توقع است.
رئيس هيئت نظارت و بازرسي انتخابات استان يادآور شد: مدير جهادي بايد با تدبير حرک کردند و شب روز براي سربلندي نظام و انقلاب تلاش کند و همه مشکلات جامعه ما با مديريت انقلابي حل مي‎شود.
وي افزود: در سايه مديريت جهادي و انقلابي مشکلات قاچاق کالا در کشور حل مي‎شود و تخريب محيط‌زيست کوه‎خواري و دريا خواري در جامعه به صفر مي‎رسد.
بهمني‎نژاد گفت: اگر کارها در کشور به خوبي‎پيش نمي‎رود دليل آن اين است که مديريت جهادي نيست و محبوب‎ترين شخصيت در نزد ايرانيان سردار سرافراز سليماني است که فردي پرکار و انقلابي است و مشکلات با اين روحيه حل مي‎تواند حل شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان