جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1396/12/15 -    

 امام جمعه علي آباد مطرح کرد؛
 لزوم حفظ هوشياري مقابل توطئه هاي دشمن 

حجت الاسلام سيد داوود شاهچراغي در جمع نمازگزاران اين هفته علي آباد کتول با اشاره به جنگ نرم و هوشمند دشمن اظهار کرد: در حالي که غربي ها پرچم سفيد برافراشته و باب مذاکره را باز کرده اند، حاضر نشدند به هواپيماي حامل وزير امور خارجه کشورمان سوخت بدهد.
وي تصريح کرد: کشور آلمان پرونده سياهي در توليد سلاح هاي کشتارهاي جمعي دارد و در عين حال يکي از مدعيان حقوق بشر است و چند روز گذشته به هواپيماي حامل وزير کشورمان سوخت نداد که کاري غير انساني بود.
شاهچراغي با تاکيد بر لزوم حفظ هوشياري مقابل توطئه هاي دشمن، متذکر شد: بيماران زيادي داريم که شايد يک آمپول را 70 هزار تومان مي خريدند و حالا بر اثر تحريم ها همين آمپول را بايد 600 هزار تومان بخرند. اينهايي که بنزين به هواپيماي وزير کشورمان ندادند، به بيماران ما نيز دارو نخواهند داد.
وي با اشاره به جنايات دشمن عليه کشورمان،گفت: گلزارهاي شهدا در کشورمان پُر از جوانان گلگون کفن اين ملت است و بسياري از مادران هنوز باور ندارند که فرزندان مفقودالاثرشان به شهادت رسيده اند و اميدوار دارند که آن ها روزي بر مي گردند.
شاهچراغي با اشاره به نقش مهم ايران در منطقه اذعان کرد: غرب بر همين اساس غده سرطاني داعش را در منطقه پديد آورد که بخش زيادي از عراق و سوريه را در برگرفته بود، اما وقتي ايران وارد شد، با مديريت خود روسيه را نيز وارد کرد و حال داعش در عراق از بين رفت و در سوريه نيز در حال نابودي است.
خطيب جمعه علي آباد کتول کتول با بيان اينکه دشمن مي بينند هر روز ايران قدرتمندتر از گذشته مي شود، خاطر نشان کرد: آن ها عليرغم اينکه خودشان هم باور دارند در اين منطقه ناامن، ايران امن کشور است، اما مي خواهند با ناکارآمد نشان دادن نظام و بزرگنمايي مشکلات کوچک، کشورمان را ناامن نشان داده و مردم را مقابل نظام قرار دهند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: حال يک شخصيت خودخواه که نه دلسوز مردم است و نه دلسوز انقلاب و کشور و تنها به منافع خود مي انديشد، به مقام معظم رهبري نامه مي فرستد و مورد توجه رسانه هاي غربي قرار مي گيرد.
شاهچراغي با بيان اينکه ما از دستگاه قضايي مي خواهيم با آن هايي که نظم و امنيت کشور را بر هم مي زنند در هر لباس و مقامي که هستندف برخورد کند، افزود: نمي شود که کسي سال ها قدرت و اختيارات کشور در دستش باشد و امروز حرف هاي بزند که صداي اسراييل آن را پخش کند و رييس جمهور امريکا از آن شاد شود.
امام جمعه علي آباد کتول با تاکيد بر لزوم بازگو کردن موفقيت هاي نظام و انقلاب در پاسخ به آن هايي که مي خواهند نظام را ناکارآمد نشان دهند، گفت: پس از پيروزي انقلاب اسلامي، اين نظام موفقيت هاي بسياري کسب کرده که بايد اين ها را به مردم بگوييم.
وي همچنين خطاب به مسئولين گفت: مسولين و سياسيون خدا، مردم و نظام را در نظر بگيرند و مراقب باشند که حاشيه سازي نکنند.
شاهچراغي ادامه داد: مراقب قلم، زبان و سخن خود باشيم که دشمن از کوچکترين مسايل ما براي دوقطبي کردن و مطرح کردن جنگ قدرت در ايران سواستفاده مي کند.
امام جمعه علي آباد کتول با تاکيد بر اينکه ما انقلاب را راحت بدست نياورديم، خاطر نشان کرد: همه ي گروه هاي سياسي و مسئولين، سخنان و منويات مقام معظم رهبري را فصل الخطاب خود قرار دهند و روي محور ايشان حرکت کنند که دوست و دشمن به دلسوزي، هوشمندي و تدبير ايشان اذعان دارند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان