جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1396/12/15 -    

 مدير کل بنياد شهيد:
 اگر دولت‌مردان باقدرت صحبت مي‌کنند از برکت خون شهدا است 

به مناسبت سالروز شهادت حضرت ام البنين (س) و روز 'مادران و همسران شهدا' در آئيني از مادران و همسران شهيدان استان گلستان در گرگان تکريم شد.
مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران گلستان، در گردهمايي مادران و همسران شهيد استان گلستان که در سالن ولايت اداره کل تبليغات اسلامي گلستان برگزارشده بود، نقش مادران و همسران شهدا را بسيار مهم خواند و اظهار کرد: امروز شهدا با ازخودگذشتگي امنيت و آرامش را به کشور هديه دادند.
علي‌اصغر فاضلي با تاکيد بر نقش پراهميت و فداکاري همسران و مادران شهدا اظهار کرد: اقتدار جمهوري اسلامي ايران در منطقه و جهان مديون خون شهدا است.
مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران گلستان همچنين مادران و همسران شهدا را فرشته هاي زميني بيان کرد که از جايگاه ويژه‌ اي در جامعه برخوردار هستند.
فاضلي افزود: بايد توجه داشته باشيم امروز اگر مسئولان و دولت‌مردان پشت ميز مذاکره مي‌نشينند و باقدرت صحبت مي‌کنند از برکت خون شهدا است.
وي در ادامه به برنامه کاشت افزون بر 1600 نهال در شهرک سلامت گرگان واقع در روستاي قرن آباد اشاره کرد و افزود: اين مراسم برگزارشد و خانواده معظم شهدا و ديگر شرکت کنندگان به ياد شهيدان نهال غرس کردند.
به گفته وي ؛ اين نهال ها به نام شهيدان ثبت و حفاظت مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان