جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1396/12/15 -    

 اجراي حدود 3 هزار برنامه در هفته بزرگداشت مقام زن 

مدير کل امور بانوان وخانواده استانداري گلستان گفت: به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و گراميداشت هفته مقام زن و روز مادر بيش از 2 هزار و 950 برنامه در استان برگزار مي‌شود.
کلثوم غفاري توران گفت: امسال طرح ديدار همزمان مادران شهدا، با حضور مسئولان استاني و در شهرستان‌ها با محوريت فرمانداران و مديران شهرستاني در صبح روز پنجشنبه 17 اسفند ماه در مرکز استان اجرا مي‌شود.
وي ادامه داد: همچنين با توجه به همزمان بودن اين هفته با هفته درختکاري، کاشت نهال به نام مادران شهيد به صورت نمادين در پارک سلامت، در جنگل قرن آباد با همکاري اداره کل منابع طبيعي استان انجام خواهد شد.
غفاري گفت: نشست بانوان شاغل در استانداري و فرمانداران با استاندار گستان، اردوي يک روزه ريلي بانوان شاغل به مقصد بندر ترکمن با همکاري اداره کل راه آهن شمال شرق 2 و کارگاه آموزشي کسب و کار و بازار مجازي ويژه بانوان کارآفرين، در اين هفته اجرا مي‌شود.
مدير کل امور بانوان وخانواده استانداري گلستان ادامه داد: کارگاه آموزشي زندگي سبز و پرورش گياهان آپارتماني، نشست هم انديشي سازمان‌هاي مردم نهاد استان با هدف بررسي راهکار‌هاي ارتقاي توانمندي سازمان‌هاي مردم نهاد از برنامه‌هاي اين هفته در استان است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان