جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1397/02/18 -    

 امام جمعه گنبدکاووس:
 مذاکرات مجدد هسته اي دست کشيدن از آرمان هاي انقلاب است 

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به تلاش هاي آمريکا و متحدان آروپايي او براي نشاندن ايران پاي ميز مذاکرات مجدد هسته اي، هشدار داد: اين اقدام به منزله دست کشيدن از آرمان هاي اسلام و انقلاب است.
حجت الاسلام و المسلمين محمود ترابي درخطبه هاي اين هفته نماز جمعه درجمع نماگزاران گنبدي، گفت: آمريکا از قدرت موشکي و حضور منطقه اي ايران نگران است و مي خواهد در قالب توافق جديد هسته اي، ما را از داشتن اين دو سلاح مهم دفاعي محروم نمايد.
وي با بيان اينکه ايران هرگز پاي ميز مذاکرات مجدد نخواهد نشست، افزود: نشستن پاي ميز مذاکره به منزله دست کشيدن از اسلام، انقلاب و مکتب اهل بيت(ع)، سپاه، خون شهيدان و راه امام راحل است که ملت هرگز تن به اين ذلت نخواهد داد.
حجت الاسلام ترابي، جنگ اقتصادي آمريکا و تحريم بانک هاي کشورهاي جهان براي پرداخت نکردن پول نفت و کالاها به ايران و بازرگانان ما را از روش هاي اين کشور استکباري عليه ايران دانست و تصريح کرد: راه مقابله با اين تحريم ها، حمايت از کالاي ايراني براي رونق توليد و نيز توسعه روابط با کشورهاي همسايه و تقويت روحيه انقلابي گري است.
وي با هشدار به برخي نفوذي هاي داخلي که در مردم نااميدي ايجاد مي کنند، تصريح کرد: امروز اگر کسي تبليغ کند که کار از کار گذشته و مقاومت در برابر استکبار جهاني بي فايده است و بايد پاي ميز مذاکره بنشينيم، خائن ترين فرد است. حجت الاسلام ترابي با قدرداني از عملکرد سربازان گمنام امام زمان (عج) که با چشماني بيدار براي تامين امنيت کشور تلاش مي کنند، افزود: مردم از شما توقع دارند علاوه بر تامين امنيت، حضوري بموقع، فعال و تهاجمي در برخورد با مراکز فساد اقتصادي و تنگ کردن عرصه براي متخلفان اين حوزه داشته باشيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان