جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1397/02/18 -    

 مسئول کميته آموزش خانه مطبوعات:
 دوره «فن بيان و هنر گفت‌وگو» ويژه خبرنگاران در گرگان برگزار مي‌شود 

مسئول کميته آموزش خانه مطبوعات گفت: دوره «فن بيان وهنرگفت‌وگو» ويژه خبرنگاران در گرگان برگزار مي‌شود.
موسي جرجاني با اشاره به برنامه‌ريزي براي برگزاري دوره‌هاي آموزشي ويژه اصحاب رسانه اظهار کرد: خانه مطبوعات با همکاري اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گلستان و انديشکده تعالي فرزانگان اولين دوره آموزش «‌فن بيان و هنر گفت‌وگو» را در گرگان برگزار مي‌کند.
وي افزود: دوره آموزش فن بيان در چهار جلسه و در شهر گرگان براي اهالي رسانه مرکز و غرب استان و در شهر گنبدکاووس براي فعالان رسانه در شرق استان برنامه‌ريزي شده است.
جرجاني به سرفصل‌هاي دوره آموزشي اشاره کرد و گفت: از جمله مواردي که در اين دوره آموزش داده خواهد شد تکنيک‌هاي اعتماد به نفس، روش‌هاي ارتباط‌سازي، مخارج حروف، تکنيک‌هاي افزايش گستره دايره لغات، برطرف کردن لهجه، مدل ذهني و رفتاري و روش برقراري ارتباط خواهد بود.
به گفته وي؛ خانه مطبوعات استان گلستان در جهت تقويت و افزايش توان حرفه‌اي خبرنگاران، اهالي رسانه و مطبوعات مهارت هاي مختلف در حوزه هاي تخصصي برگزار کند.
جرجاني اظهار کرد: اين دوره روز سه شنبه 18 و 25 ارديبهشت ماه در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد استان گلستان برگزار مي‌شود. وي با اشاره به اينکه در پايان دوره به شرکت‌کنندگان گواهي ارائه مي‌شود، تصريح کرد: با توجه به محدوديت موجود در تعداد شرکت‌کنندگان در دوره اولويت با اعضاي خانه مطبوعات و افرادي است که زودتر ثبت‌نام کرده باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان