جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1397/08/01 -    

 در پي وصول گزارشاتي از دستگاه ها انجام شد؛
 احضار ميزبانان مصطفي تاجزاده به دادسرا  
  تذکر جدي دادستان مرکز استان به فعالين فتنه

دادستان عمومي و انقلاب مرکز استان گلستان در پي وصول گزارشاتي از دستگاه هاي اطلاعاتي و امنيتي استان مبني بر تشکيل محافل و مجامع و ايراد سخنراني توسط برخي افراد فعال در جريان فتنه و با افکار ضد انقلاب و نظام، طي مکاتبه اي، دستور احضار افرادي را که اقدام به برگزاري اين جلسات نموده اند صادر و مقرر کرد ضمن اعطاي تذکر و ارشاد و توجيه قانوني، در صورت عدم توجه يا تکرار موضوع، مراتب جهت برخورد قاطع قانوني به دستگاه قضايي گزارش گردد.
شايان ذکر است؛ طي هفته هاي اخير برخي جلسات و محافل حزبي و گروهي در سطح استان تشکيل و موارد ساختارشکنانه و مجرمانه در ضديت با اصول اساسي نظام از جمله ولايت مطلقه فقيه و قانون اساسي در آنها مطرح گرديده است.
حجت الاسلام سيد رضا سيدحسيني دادستان عمومي و انقلاب گرگان از همه گروه هاي سياسي فعال در سطح استان دعوت کرد با توجه به اشراف اطلاعاتي موجود، ضمن رعايت حدود و ضوابط قانوني، بر نحوه تشکيل جلسات و بيان مطالب نظارت کامل داشته باشند .
اين مقام قضايي خاطر نشان کرد: دادستاني به عنوان مدعي العموم بدون هيچگونه گرايش حزبي، پيگير مطالبات به حق و قانوني مردم ولايتمدار و حافظ ارزش ها و اصول انقلاب و اسلام است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان