جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1397/08/01 -    

 سردار آبنوش در گرگان ؛
 دشمن با تحريم هاي علمي بدنبال متوقف کردن رشد علمي ما است 

معاون عمليات سازمان بسيج کشور گفت: يکي ديگر از مولفه هاي قدرت توليد علم و قدرت علمي است و امروز ايران جزء 10 کشور برتر علمي دنياست و هر کس در دنيا به علم پايه دسترسي دارد داراي قدرت است.
سردار سالار آبنوش معاون عمليات سازمان بسيج مستضعفين کشور در چهارمين يادواره شهداي مسجد المهدي بهار شهرستان گرگان با اشاره به مولفه هاي قدرت جمهوري اسلامي ايران اظهار داشت: اولين مولفه توانمندي قدرت دفاعي کشور امنيت است که اين مهم امروز به دست خودمان تامين مي شود.
وي با اشاره به اينکه براي يک دلارضربه به جمهوري اسلامي پنج دلار هزينه مي کنند، افزود: دشمن درصدد است تا تکنولوژي به دست کشورهاي مسلمان نيفتد و با رسانه هاي مختلف تبليغ مي کنند که اسلام مانع پيشرفت علمي است.
سردار آبنوش با اشاره به ترفندهاي دشمن براي مقابله با انقلاب اسلامي گفت: دشمن با ترفندهاي و شيوه هاي متفاوت به مقابله با انقلاب اسلامي پرداخته است و با تحريم هاي علمي بدنبال اين است که رشد علمي ما را متوقف کند.
معاون عمليات سازمان بسيج کشور همچنين با اشاره به مولفه هاي قدرت جمهوري اسلامي بيان کرد: يکي ديگر از مولفه هاي قدرت توليد علم و قدرت علمي است و امروز ايران جزء 10 کشور برتر علمي دنياست و هر کس در دنيا به علم پايه دسترسي دارد داراي قدرت است.
وي ابراز داشت: کشورهايي که ميتوانند نفت را استخراج کنند ابرقدرت هستند اما نه مثل عربستان و ديگر کشورهاي عربي که خودشان نميتوانند آن را توليد کنند.
سردار آبنوش خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامي در طول 40 سال عمر با برکت خود توانسته به پيشرفت هاي علمي مختلفي دست پيدا کند و امروز در بحث سد سازي و انتقال آب جزء کشورهاي برتر دنيا هستيم که اينها همه را مديون خون شهيدان هستيم و بايد توجه داشته باشيم که در سايه استقامت و ايستادگي است که ميتوان به اينهمه پيشرفت دسترسي پيدا کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان