جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1397/08/01 -    

 مسجد دانشگاه آزاد اسلامي آزادشهر دهه فجر به بهره‌برداري مي‌رسد 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي شهرستان آزادشهر گفت: با توجه به رويکرد مسجدمحوري در فعاليت‌هاي فرهنگي سازمان مرکزي، مسجد اين دانشگاه با زيربناي 850 مترمربع و اعتبار بيش از يک ميليارد و 500 ميليون تومان دهه فجر امسال به بهره‌برداري مي‌رسد.
محمد مهدي نادري در ديدار اعضاي شوراي فرهنگي و مسئولان بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد آزادشهر با رئيس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامي کشور اظهار داشت: اولويت برنامه‌هاي فرهنگي امسال دانشگاه متناسب با سرفصل سازمان مرکزي بر مبناي فعاليت‌هاي قرآني است تا دانشجويان در اين حوزه تقويت شوند.
وي افزود: در حال حاضر بيش از 90 درصد هيئت علمي و کارکنان و اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد آزادشهر عضو بسيج هستند و در همه فعاليت‌هاي فرهنگي، قرآني و فعاليت‌هاي حوزه بسيج حضور فعال و همکاري و تعامل خوبي دارند.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد آزادشهر بيان داشت: اين دانشگاه در کنار واحد علي آباد کتول و گرگان جزو قديمي‌ترين دانشگاه‌هاي استان با درجه خيلي بزرگ با حدود 115 رشته کارشناسي و کارشناسي ناپيوسته، 45 رشته کارشناسي ارشد و 9 رشته دکتري منحصر به فرد مانند دکترا علوم سياسي، علوم تربيتي و جامعه‌شناسي به عنوان پايلوت و قطب دانشگاه‌هاي مازندران و گلستان در حال فعاليت است.
وي يادآور شد: تابستان امسال 60 دانشجو اين دانشگاه به اردوهاي جهادي به مناطق محروم اعزام شدند که ضمن اجراي پروژ‌ه‌هاي عمراني و اجراي فعاليت‌هاي قرآني، فرهنگي و آموزشي، خانواده‌هاي مستمند و بي‌بضاعت را شناسايي کرده و در راستاي حمايت و کمک‌هاي مستمر با مسئولان مرتبط رايزني کردند.
نادري گفت: بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد آزادشهر از سال 95 تاکنون در 3 سال متوالي در جشنواره مالک اشتر گلستان رتبه برتر استان را کسب کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان