جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1397/09/06 -    

 کريمي قدوسي در يادواره شهداي روستاي تلور:
 تدابير رهبري خاورميانه را ازآمريکايي‎ها و اروپايي‎ها نجات داد 

نماينده مردم مشهد در مجلس گفت: با منطق مي توان بمب اتم را ازبين برد ولي بمب اتم نمي تواند منطق را از بين ببرد، قدرت انقلاب اسلامي درمنطقش است.
جواد کريمي قدوسي نماينده مردم مشهد در مجلس در يادواره شهداي روستاي تلور اظهار کرد: انقلاب اسلامي ايران پيامي براي جهانيان داشت؛ جهان امروز در سيطره حکومت ظلم است و اين حکومت از آن نظام سرمايداري است که اساسا بر ظلم پايه گذاري شد و هر صدا و انديشه حق طلب را سرکوب مي کند در حالي که انسان موجودي است ضد ظلم و بشر امروز در تب و تاب اين است که از اين ظلم رها شوند.
وي افزود: امام مي فرمايد ؛ اساسا اين انقلاب به وجود آمد تا بگوييم در عاشورا چه اتفاقي رخ داده است و اگر مي خواهيد از ظلم جهاني در امان باشيد بايد در سايه پرچم امام حسين (ع) قرار بگيريد.عضو کميسيون امنيت ملي مجلس با اشاره به پيام عاشورايي انقلاب ايران گفت: کافي ايست به اين فرهنگ ايمان آورده شود، با هر دين و عقيده و مرام، سني باشي يا شيعه، مسيحي، يهودي، کليمي يا هر دين و مذهب ديگري داشته باشي ولي همه با اين محور مي توان زير يک سقف متحد شويد براي مقابله با ظلم، اين يعني عاشورا يعني جدا کردن مردها از نامردها.
وي ادامه داد: انقلاب اسلامي با زيرساخت مکتب عاشورا که نقطه عطفش پيروزي انقلاب اسلامي ايران است دست به اين رسالت زده و اينجاست که شان شهيد و شهادت معنا پيدا مي کند، رمز حفظ انقلاب در اين 40 سال پر خطر معنا پيدا مي کند.
وي تصريح کرد: مطلب برجسته و متفق بر مصيت نامه اکثر شهدا ديده و از ما مطالبه کرده اند، بعد از تاکيد بر عاشورايي بودن خودشان و انقلاب، وصيت کرده اند که از ولايت فقيه و مصداق ان دفاع کنيد و ما براي ان به جبهه رفتيم که اين وديهه و لطف خداوند به ملت بايد پاسداري شود.
امسال اربعين انقلاب است، امسال انقلاب ايران 40 ساله مي شود
جواد کريمي قدوسي گفت: اين روزها و اوضاع سياسي و بحران هاي داخل و خارج، دشمن تمام توان را سازماندهي کرده براي حمله اصلي و اساسي به شخص ولي فقيه در عصر غيبت .
وي افزود: از قبل انقلاب تا کنون نديديم روزهايي را مثل امروز که بيشتري هجمه به سمت ولايت فقيه باشد نه فقط دشمن بلکه برخي از خودي ها هم سوالات و شبهات به کارامدي نظام ولايت فقيه وارد کرده اند.
عضو کميسيون امنيت ملي مجلس ادامه داد: دشمن با تحليل ولايت فقيه و ريشه ان به مکتب امام حسين رسيد و ببينيد اين مدت چه هجمه هايي وارد کردند براي عزاداري ها، پياده روي اربعين و ...، اينان مستقيم براي جنگ با امام حسين (ع) اماده اند، سني آمريکايي و شيعه انگليسي، 7 دانشکده بزرگ در انگليس شيعه انگليسي تربيت مي کنند، امروز در لندن تز عاشورا و حسين ابن علي مورد بررسي قرار مي گيرد و تحليل مي کنند و به اين نتيجه مي رسيدند که ؛ براي مقابله با انقللاب اسلامي ايران کاري کنيد جاي حسين و يزيد زمان عوض شود.
کريمي قدوسي با اشاره به فتنه 88 گفت: طبق اسناد و مدارک شعار هايي چون " يا حسين ميرحسين " از لندن آمده بود .
نماينده مردم مشهد اظهار داشت: فرمايشات رهبري ؛ "يکي از وظايف من در جامعه اين است که فرهنگ ايثار و فداکاري از اين ملت زدوده شود "، رهبري هر ماه به چند خانواده شهيد ديدار مي کند چرا چون ميداند دشمن به دنبال زدن فرهنگ جمهوري اسلامي است.
وي با انتقاد از برخي درداخل گفت: دشمن براي از بين بردن فرهنگ ايثار و شهادت تلاش بسيار دارد، چقدر از حتي بودجه جمهوري ايران هزينه شد براي نوشتن کتاب هايي بر عليه فرهنگ ايثار و شهادت، نام شهدا از برخي کوچه ها و خيابان برداشته شد، دفاع مقدس زيرسوال رفت و ...
وي تاکيد کرد: با منطق مي توان بمب اتم را ازبين برد ولي بمب اتم نمي تواند منطق را از بين ببرد، قدرت انقلاب اسلامي درمنطقش است.
ايشان با اشاره به تدابير رهبري در مقاطع حساس منطقه اي گفت: اگر رهبري تدابير مناسب نداشت و نميتوانست جامعه را در اين مقاطع حساس که از ان گذشتيم به خوبي عبور دهد امروز در اين جايگاه نبوديم، روزي صدام به کويت حمله کرد برخي در داخل گفتند بريم کمکش ولي رهبري مانع شد، شوروري سابق در حال نابودي بود برخي گفتند برويم جمهوري اذربايجان را پس بگيريم، کي نگذاشت!! او نگذاشت!! ولي وقتي داعش حمله کرد گفت برويد تجربه دفاع مقدس را به انها بدهيد، به انان ياد بدهيد چگونه مي توان با دست خالي جلو ظلم را گرفت.
وي ادامه داد: عراق در مرحله فروپاشي و از دست دادن بغداد بود، پس از سقوط صدام در عراق امريکا با بعثي هاي صدام 13 لشکر در عراق داشت و در يک شب 7 لشکر ان به داعش پيوستند و عراق در حال سقوط بود، با تدابير رهبري، عراق از داعش نجات داده شد.
کريمي قدوسي با اشاره به شبهات برخي درباره پولهايي که از ايران براي عراق لبنان و ... مي رود گفت: حتي اصلحه هايي که ايران از عراق گرفته بود ودر جنگ تحميلي و از ان استفاده کرده بود به عراق پس داد و پول نقد به نرخ روز وارد ايران شد، عراق کشور فقيري نيست که نياز به صدقه ما داشته باشد، تجار لبناني در سراسر جهان شهرت دارند به پول ما نياز ندارند حتي در فلسطين و يمن، از ايران علم مقابله با دشمن با دست خالي به اين کشورها رفت نه ثروت .
وي با تشريح جايگاه امروز ايران در خاورميانه اظهار کرد: امريکا با تعيين گارنر در عراق مدعي بودند رييس جمهور عراق را از اين پس ما امريکايي ها انتخاب مي کنيم ولي امروز با سياستها و تدابير رهبري امريکاييان با تيم ويژه و سفير به ايران مي آيند و از ما مي خواهند ما قصد خارج شدن از عراق را داريم از شما مي خواهيم توصيه مارا کنيد تا عراقي ها به ما حمله نکنند.
عضو کميسيون امنيت ملي مجلس افزود: عراقي امروز با تدابير رهبري آزاد شده در دولت قبل آمريکا براي عقب نشيي از عراق درخواست پيمان امنيتي بين امريکا و عراق امضا کنند و عراقي ها تا ميز قرارداد امنيتي که طبق آن امريکا براي هميشه در عراق پايگاه نظامي برپا کند با تدابير رهبري ازاد شد، همچنين در کردستان عراق و فتنه بزرگ صهيونسيتي با تدابير آقا در 24 ساعت کرکوک آزاد شد و اين فتنه خاموش شد.
ما امروز هيچ تهديد مرز نداريم و فقط برون مرزي است
کريمي قدوسي گفت: از چند ماه پيش آمريکاييان و اروپاييان شروع به عقب نشيني از قلب آسيا، خاور ميانه کردند به دو علت، پيام جمهوري اسلامي که بايد از اين منطقه برويد بيرون، نرويد با جوان هاي اين منطقه روبه برو خواهد شد، در اين 40 سال ببينيد چقدر خطر از کنار گوش ايران گذشت با تدابير رهبري که از منطق قرآن و دين و مکتب عاشورا گرفته شده، ولي فقيه حکم دين را بيان مي کند.کناره


نسخه چاپي ارسال به دوستان