جستجو جستجوی پیشرفته

تاریخ 1397/09/06 -    

 جانشين ناحيه مقاومت بسيج سپاه گنبد:
 اجراي برنامه هاي فرهنگي نقش بسزايي در کاهش آسيب مناطق آسيب پذير دارد 

جانشين ناحيه مقاومت بسيج سپاه گنبدکاووس گفت: اجراي برنامه اي فرهنگي و مراسمات در محلات آسيب پذير نقش بسزايي در کاهش آسيب ها دارد.
سرهنگ سيدعلي حسيني با عنوان اين مطلب در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر با دستور کار طرح شهيد شوشتري اذعان کرد: مراحل مختلف اين طرح طي اين چند سال اجرا شده است اما با توجه به کارهاي انجام شده بايد طرح صيانت و برخورد قانوني با حديت بيشتري از سوي دادگستري و نيروي انتظامي پيگير شود.
وي تجهيز کتابخانه هاي مساجد محلات آسيب پذير به ويژه محله سيدآباد را يکي ديگر از کارهاي اثر گذار در اين مناطق عنوان کرد و گفت: اين مسئله بايد از سوي نهاد هاي فرهنگي بيشتر مورد توجه قرار گيرد.
وي در بخش ديگر سخنانش با اشاره به هفته بسيج گفت: هفته بسيج روزهايي است که تمام بزرگي و عزت ايران اسلامي در آن خلاصه شده است و از آن به عنوان ميقات پابرهنگان و مدرسه عشق ياد مي شود و با ان عجين شده است.
جانشين سپاه گنبد رسالت بسيج را در راستاي پيروي از رسالت نبي اکرم (ص) دانست و گفت: شروع رسالت رسول اکرم (س) نيز با پابرهنگان و مستضعفان بود و بسيج نيز با همين رسالت شروع شده و ان شاالله ادامه خواهد داشت.
حسيني ادامه داد در راستاي اين رسالت در هفته بسيج ويزيت رايگان در محلات آسيب پذير انجام مي شود و مرحله دوم رزمايش با اعزام گروه‌هابي جهادي به مناطق آسيب پذير را نيز در اين هفته داريم.
وي از برگزاري تجمع بزرگ بسيجيان در 5 آذر نيز خبر داد و گفت: بناست سخنران مراسم سردار کريمي رئيس ستاد مشترک کشور در مصلي امام جعفرصادق(ع) باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان